Facebook Friendfeed Flickr Twitter Youtube
 
Onunla beklentilerinizin ötesine geçin.
Bir minibüsten beklediğiniz her şeyi Ducato minibüste fazlasıyla bulursunuz. Konfor, güç, performans,güvenlik, yakıt tasarrufu, ekonomik işletme maliyetleri... O, yolcularınız için ideal bir yolculuk aracı,sizin için de kazançlı bir iş ortağı...
 
Yolcularını düşünen tüm sektörlerin hizmetinde
Ducato minibüsler farklı taşıma kapasiteleriyle, kullanım amacına uygun donanımları,üst düzey konfor ve güvenlik özellikleriyle kendilerinden bekleneni fazlasıyla verirler.İşinize en uygun koltuk sayısını Ducato minibüste bulursunuz. Ducato minibüsler, 13+1, 14+1, 16+1 ve 20+1 koltuk sayısı ile işinizin türüne ve yoğunluğuna en uygun seçenekleri sunarlar:Servis, okul ve hat

Yolcuların da sürücülerin de bir numaralı tercihi
İşte herkesin yaşamak isteyeceği Ducato minibüs konforu: Direksiyon yükseklik ayarı, ön göğüse entegre vites topuzu, yol bilgisayarı içeren göstergeler, kolayca erişilebilen kumandalar, bel ayarlı sürücü koltuğu, yükseklik ayarı bulunan kolçak donanımı vb.
Yükseltilmiş arka dörtlü yapıdaki yolcu koltuğu sayesinde, geniş bagaj kolaylık sağlar.


Sıcakta serin, soğukta sıcak yolculuklar
Arkadaki klima ünitesi ise her bir yolcu için ayrı ayrı yer alan difizörler vasıtasıyla yüksek performanslı bir havalandırmaya olanak tanır.Sıcak anlar onda yaşanır. Ön yolcu koltuğunun altındaki ek kalorifer, soğuk kış günlerinde ayrı bir konfor demektir. Sürgülü yan kapı açılsa bile, güçlü bir üflemeyle ısıyı arkalara, en arkalara kadar gönderebilir.
Her Ducato minibüsün tavanında bulunan LED tipi ışık/hava kanalı/hoparlör üniteleri, yolculara güzel bir yolculuk yaşatmakla kalmamakta, onları estetik açıdan da etkilemektedir.

O bütün yolcuların güvenliğini düşünür
Ducato minibüs, güvenlikte üst sınırları zorladı ve aştı. Sadece Türkiye’nin değil, dünyanın güvenlik standartlarına göre üretildi. Örneğin Avrupa Birliği standartlarına göre geliştirdiği ve bütün versiyonlarda kullandığı üç noktadan bağlantılı emniyet kemerleri, güvenlik konusunda ne kadar duyarlı olduğunu bir kez daha gösterdi.Onun için önemli olan, tüm yolcuların güvende olması ve bunu sürekli hissetmesi.

İşe gidip gelmenin en güzel tarafı.
Sabahın mahmurluğu, akşamın yorgunluğu Ducato’da atılıyor. Ducato minibüsler, rahat oturma düzenleri, 20+1 versiyonu hariç tüm modellerde standart sırt yatar mekanizmalı dinlendirici koltuklarıyla , havalandırmadan aydınlatmaya kadar birçok noktada ayrıntılara verdiği önemle, artık personel servislerinin de bir numaralı tercihi.

Okul minibüsü olmak sorumluluk ister.
Ducato minibüs öğrencilerimiz için baştan sona yenilendi. Koridorlar açıldı, özel koltuklarla donatıldı. Her koltuğa, Avrupa Birliği standartlarına uyumlu olarak, en son teknolojiye göre üretilmiş üç noktadan bağlantılı emniyet kemerleri yerleştirildi. Artık çocuklar mutlu, anne babalar ve öğretmenlerin içi rahat.

Onunla yolculuk bitmesin isteyeceksiniz
Ducato minibüsten kim inmek ister ki. Hatlı taşımacılıkta standartları yükselten Ducato minibüs, konforuyla yolcuları, performansı, yakıt tasarrufu ve işletme giderlerinin düşüklüğüyle de sürücüleri etkiliyor.