Facebook Friendfeed Flickr Twitter Youtube
 
Şirketinizi uçuşa geçirin .

Hayalinizdeki ortak şimdi sizlerle...
25 yıllık iş tecrübesiyle daha dayanıklı, daha ekonomik, daha konforlu ve daha yüksek performanslı. Üstelik olağanüstü yük kapasitesiyle beklentinizden çok daha fazlasını sunuyor.
 
İşi ona bırakın!
Ducato yüklenmeyi bekliyor. Geniş yan ve arka kapılar sayesinde yük bölümüne kolayca erişip yükleme yapabilirsiniz.

Maksimum verimliliğe Ducato Maxi ile ulaşın.
Ducato serisi her türlü taşıma ihtiyacına karşılık veriyor, hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Sınırları zorlamak mı istiyorsunuz? Farklı talepleriniz mi var? Aradığınız Ducato Maxi 16" lik jant, lastikler ve 3.500 kg maksimum yüklü ağırlık (MYA) ile yükleme kapasitesi yaklaşık 2000 kg'a, yük bölmesi ise 17 m3 ' e kadar çıkıyor.

Yüksek güvenlik donanımı ile Ducato Maxi' de huzurlu yolculuklar sizi bekliyor. Standart olarak sunulan ASR, aracınızın çekiş kontrolünü sağlayıp patinajı engelleyerek mükemmel bir yol tutuşu sağlıyor.

 
Lüks ve konfor bir arada.
Yeni Ducato' nun özel kabin tasarımı evinizin koltuğundaki rahatlığı yakalamanızı sağlıyor. Direksiyonun yeni konumu, ön konsola entegre vites topuzu, rahatça okunabilen göstergelerle kolayca ulaşılşıp kullanılabilen kumandaları size konforlu bir sürüş imkanı veriyor.
Yeni Ducato' nun sürücü koltuğu ileri - geri 20 mm hareket edip 20 ayrı konuma ayarlanabiliyor. Buna ek olarak sizi daha da rahat ettirebilmek için yüksekliği ve eğimi ayarlanabilen koltuk, kolçak ve bel ayarı Yeni Ducato' da standart olarak sunulmakta.
Şasinin ön kısmı yüksek bir enerji absorbe etme kapasitesine sahip. Ön tampon herhangi bir kaza durumunda masrafları azaltmak için üç kısımdan oluşuyor.
Çapraz çift devreli fren sisteminde ön ve arka diskler mevcut.
(Ön diskler hava kanalcıklı)